Zpět

Hotel "N"

Menu
Adresa Přímětice 62, 669 04 Znojmo 4
GPS 48°53'3"N 16°2'6"E (xx km)
325 m nad mořem
swipe

Spojení krásné panenské přírody, bohatého historického a kulturního dědictví, netradičních atraktivních lokací a výtečného vína - to je ta správná kombinace pro organizátory nejrůznějších kongresů, ale i firemních či rodinných akcí.

A nebyla by to správná destinace pro kongresy, kdyby ve Znojmě chybělo to základní - kongresové sály i s veškerým nutným servisem:

Loucký klášter
Znojemské městské divadlo
Vranovský zámek
Hotel N
Na všech těchto místech nabízíme kromě samotných sálů samozřejmě i dokonalý servis:

catering - nábytek, aranže, jídlo, pití, obsluha
kongresovou techniku - ozvučení, osvětlení, velkoplošné projekce, plazmové obrazovky, překladatelský servis, prostory a zázemí pro vystavovatele, servis od foto po videoreportáž
organizační servis
tisky materiálů od pozvánky po závěrečnou zprávu
dopravu
Ve spolupráci se špičkovými moravskými vinařskými odborníky, sklepmistry, sommeliéry či majiteli vinařských firem dokážeme nabídnout jakoukoliv zábavu či poučení spojené s tuzemským vínem. A jako bonbónek - zábavně naučný program Vajnoš Kompetišn Šó - originální vinařskou show pro skupiny od tří do tří set účastníků.

Vytiskneme a rozešleme pozvánky, připravíme webové stránky kongresu, vytvoříme doprovodné publikace i s výběrem přednášek, nachystáme projekční a zvukovou techniku samozřejmě i s překladatelským servisem do všech světových jazyků. Účastníkům kongresu nabídneme špičkový catering i bohatý doprovodný program. O všechny se postaráme od jejich příjezdu až do rozloučení. Nabízíme zajištění krátkodobých výletů, adrenalinové sporty, baviče i hudební programy. Nachystáme nezapomenutelný galavečer s hudební a uměleckou produkcí a degustací špičkových vín.