Zpět

Zoo Park a DinoPark ve Vyškově

Menu
Adresa Cukrovarská 424/9, 682 01 Vyškov
GPS 49°16'22"N 16°59'48"E (xx km)
swipe

Dvě oddělené atrakce vzdálené od sebe cca 2 km jsou propojené speciálními motorovými soupravami – DinoExpresy.

ZOO PARK Vyškov je neobvyklá zoologická zahrada zaměřená na chov primitivních plemen a druhů domácích zvířat z celého světa. Nejoblíbenější částí Zoo je „Dvoreček naší babičky“, kde přicházejí návštěvníci do kontaktu se zvířaty. Výběhy Afrika, Asie a Jižní Amerika s velkými i malými kopytníky, velbloudy jednohrbými i dvouhrbými, lamami a pštrosy.

Centrum environmentální výchovy „Hanácký statek“ – replika historického vesnického stavení z konce 19. století s muzeem staré zemědělské techniky a s mnoha interaktivními prvky, teráriem a akváriem a jedinečnou expozicí včel.

DinoPark Vyškov je unikátní zábavní park pro celou rodinu. Uvidíte zde na 40 statických i robotických druhohorních zvířat v dekoracích připomínajících jejich přirozené prostředí, 4D kino, paleontologické hřiště pro děti, naučnou stezku i živou druhohorní rostlinu Volemia Nobilis, kterou okusovali již dinosauři. Novinkou je DinoBike – unikátní výprava nad hlavami dinosaurů na visuté lanové dráze.

V areálu nad DinoParkem můžete navštívit Hvězdárnu. Celá návštěvnická část ZOO PARKU i DinoParku včetně přepravy je bezbariérová.