Zpět

Wellness Kuřim

Menu
Adresa Blanenská 1082, 664 34 Kuřim
GPS 49°18'36"N 16°32'1"E (xx km)
306 m nad mořem
swipe

Pro každého, kdo chce strávit volny čas v příjemném prostředí, je tu sportovně-relaxační komplex Wellness Kuřim, kde se nudit rozhodně nebudete.

Aquapark s několika bazény a tobogánem, fitness centrum, relaxační a regenerační procedury, dětský koutek i restaurace. Pro milovníky plavání i kondiční plavce jsou připraveny 4 dráhy ve 25 metrovém plaveckém bazénu, pro děti je určen školní bazén s unikátním posuvným dnem, vyřádit se můžete na tobogánu nebo v rekreačním zážitkovém bazénu. K dispozici jsou dvě parní kabiny a procedura mořské koupele.

V relaxačním centru můžete vyzkoušet například netradiční medovou pivní koupel, rašelinovou, solnou nebo bylinnou koupel, procedury ve špičkovém multifunkčním vanovém boxu, suché vodní masáže nebo řadu ručních masáží a Beauty programů. V letním období je k dispozici venkovní koupaliště. Návštěvníkům areálu Wellness Kuřim je k dispozici restaurace se salonkem a letní terasou.

Fitness centrum nabízí vice než čtyři desítky stanovišť včetně poměrně rozsáhlé kardio zóny a několik aerobních sálů včetně aktivit K2-hiking, TRX, Move-it!, Streetdance nebo X-Cycling.

V nabídce Wellness Kuřim je i řada programů – pro abonenty, rodiny s dětmi, školy, seniory, vozíkáře.